mgr Natalia Polak, Psycholog, Psychoterapeuta

Z wykształcenia jestem psychologiem i psychoterapeutą – ukończyłam studia psychologiczne na Uniwersytecie Jagiellońskim w Krakowie, Studium Socjoterapii i Psychoterapii Młodzieży oraz Szkołę Psychoterapii Psychodynamicznej w Krakowskim Centrum Psychodynamicznym – specjalistyczne podyplomowe szkolenie przygotowujące do uzyskania Certyfikatu Psychoterapeuty Polskiego Towarzystwa Psychologicznego. Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Psychoterapii Psychodynamicznej.

Obecnie prowadzę psychoterapię indywidualną młodzieży i dorosłych, psychoterapię grupową oraz psychoterapię rodzinną w Krakowskim Instytucie Psychoterapii. Współpracuję także z Instytutem Neuromedica, gdzie pracuję jako psycholog i terapeuta EEG Biofeedback.
Posiadam kilkuletnie doświadczenie pracy w Ośrodku Interwencji Kryzysowej w Krakowie, gdzie zajmowałam się pomocą osobom znajdującym się w kryzysowych sytuacjach życiowych oraz wsparciem i psychoterapią osób, które doświadczyły traumatycznych wydarzeń życiowych. W przeszłości prowadziłam warsztaty dla młodzieży i studentów z zakresu rozwoju umiejętności interpersonalnych oraz  psychoterapię młodzieży w Poradni Leczenia Uzależnień i Współuzależnień dla Młodzieży „PRO VITA”.

Pracuję w oparciu o psychodynamiczne rozumienie rozwoju człowieka oraz w zgodzie z Kodeksem Etyczno- Zawodowym Psychologa. Swoją pracę poddaję regularnej superwizji. Stale podnoszę swoje kwalifikacje zawodowe uczestnicząc w  konferencjach naukowo-dydaktycznych i szkoleniach z zakresu psychoterapii i pomocy psychologicznej.

Tel. kontaktowy  732 842 026