mgr Ewa Kowalska-Janusz – psycholog, psychoterapeuta

Ewa Kowalska-Janusz

Jestem psychologiem i psychoterapeutą. Ukończyłam psychologię stosowaną na Uniwersytecie Jagiellońskim. A następnie 4-letnią Szkołę Psychoterapii Psychodynamicznej w Krakowskim Centrum Psychodynamicznym – ośrodku rekomendowanym przez Polskie Towarzystwo Psychologiczne i Polskie Towarzystwo Psychoterapii Psychodynamicznej.  

Doświadczenie zdobywałam podczas staży w Klinice Psychiatrii Collegium Medicum UJ oraz podczas stypendium w Psychiatric Rehabilitation Association w Londynie.  Pracowałam w poradni zdrowia psychicznego i prywatnym centrum medycznym.

Należę do Polskiego Towarzystwa Psychoterapii Psychodynamicznej. Systematycznie superwizuję swoją pracę. Pracuję w zgodzie z zasadami Kodeksu Etyki Psychoterapeuty Psychodynamicznego oraz w zgodzie z Kodeksem Etyczno- Zawodowym Psychologa.

Prowadzę długoterminową, indywidualną psychoterapię osób dorosłych i młodzieży. Towarzyszę w lepszym rozumieniu siebie i czerpaniu większej satysfakcji z życia i z relacji z innymi ludźmi. Wspieram w uzyskaniu wewnętrznego spokoju, niezależności i poczucia autentyczności.