mgr Dominika Wróbel-Górzyńska, psycholog, psychoterapeuta

 

Z wykształcenia jestem psychologiem i psychoterapeutą, z zamiłowania badaczką ludzkich przeżyć, doświadczeń i potrzeb. Studia psychologiczne ukończyłam na Uniwersytecie Jagiellońskim. Następnie ukończyłam 4 letnie studia podyplomowe z zakresu psychoterapii przy Krakowskim Ośrodku Terapii. Dodatkowo ukończyłam studia podyplomowe z zakresu psychologii transportu w Instytucie Psychologii Stosowanej UJ.

Posiadam doświadczenie w pracy z klientem indywidualnym, a także w prowadzeniu warsztatów z zakresu samorozwoju, komunikacji, twórczego myślenia, adaptacji do nowych sytuacji i ról życiowych oraz pracy nad stresem.

Pierwsze doświadczenia kliniczne i psychoterapeutyczne zdobywałam pracując na oddziale psychiatrycznym V Wojskowego Szpitala Klinicznego w Krakowie oraz w Stowarzyszeniu Dobrej Nadziei, gdzie pracowałam z dziećmi i młodzieżą z różnego rodzaju trudnościami rozwojowymi, wieku dorastania i szkolnymi.

Obecnie pracuję w Centrum Zmian gdzie pracuję także z osobami dorosłymi ze współuzależnieniami, DDA oraz cierpiącymi na depresję. Dodatkowo specjalizuję się w udzielaniu wsparcia młodym dorosłym, mającym trudności w odseparowaniu się od rodziców, a także budowaniu bliskich związków. Pomagam każdemu, kto pragnie wprowadzić zmiany do swojego życia czy też chciałby bardziej poznać samego siebie i swoje potrzeby.

Ze szczególną uwagą dbam o własny rozwój zarówno w aspekcie praktycznym jak i teoretycznym. Uczestniczę w licznych kursach doszkalających z zakresu psychoterapii i coachingu, a także biorę udział w konferencjach organizowanych przez Polskie Towarzystwo Psychologiczne i Psychiatryczne. Swoja pracę poddaję regularnej superwizji.

Zarówno w życiu zawodowym jak i prywatnym staram się działać w myśl zasady, iż w każdym ludzkim ograniczeniu tkwią także jego możliwości. I to naprawdę działa!

Tel. kontaktowy: 602 101 262