mgr Bogna Smiatek-Mazgaj, Psycholog, Psychoterapeuta

Bogna Smiatek-Mazgaj

Jestem absolwentką Psychologii Stosowanej Uniwersytetu Jagiellońskiego. Ukończyłam czteroletni podyplomowy kurs psychoterapii uprawniający do uzyskania Certyfikatu Psychoterapeuty Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego. Od 2012 roku pracuję zawodowo w Zakładzie Psychoterapii Szpitala Uniwersyteckiego w Krakowie, gdzie prowadzę psychoterapie indywidualne i grupowe Pacjentów z zaburzeniami nerwicowymi oraz zaburzeniami osobowości. Zajmuję się tam także diagnozowaniem i kwalifikacją Pacjentów do leczenia psychoterapeutycznego.

Również od 2012 roku pracuję naukowo w Katedrze Psychoterapii Uniwersytetu Jagiellońskiego Collegium Medicum, gdzie aktualnie prowadzę badania do swojego doktoratu podejmującego tematykę efektywności psychoterapii.

Rozwijam swoje zainteresowania i umiejętności podejmując liczne staże i praktyki, m.in. w Oddziale Dziennym Leczenia Zaburzeń Emocji i Nastroju Szpitala Uniwersyteckiego, Oddziale Stacjonarnym Leczenia Zaburzeń Afektywnych Szpitala Uniwersyteckiego oraz Ośrodku Interwencji Kryzysowej w Myślenicach.

Tel. kontaktowy: 796 346 849