lek. med. Wojciech Górzyński-Laszczak, Psychiatra

Ukończył studia medyczne na Wydziale Lekarskim Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie. Obecnie pracuje jako lekarz psychiatra w „Centrum Zmian”.

      Wcześniej przez wiele lat zdobywał doświadczenie pracując m.in. jako lekarz rezydent w szpitalu psychiatrycznym im J. Babińskiego w Krakowie i jako lekarz pierwszego kontaktu w Przychodni Podstawowej Opieki Zdrowotnej. W trakcie szkolenia specjalistycznego z psychiatrii pracował także we wszystkich oddziałach psychiatrycznych w krakowskich szpitalach oraz na wielu oddziałach somatycznych. 

Zawodowo zajmuje się diagnostyką i leczeniem osób cierpiących z powodu różnych zaburzeń natury psychicznej, np.: z powodu zaburzeń nastroju, bezsenności i innych zaburzeń snu, zaburzeń lękowych i nerwicowych, zaburzeń natury seksualnej, zaburzeń psychicznych u osób z tzw. „zaburzeniami osobowości” (w tym osobowości typu borderline), zaburzeń psychicznych występujących w trakcie kryzysów życiowych, a także zajmuje się pomocą osobom cierpiącym z powodu uzależnień od substancji psychoaktywnych i uzależnień behawioralnych oraz cierpiącym z powodu innych zaburzeń natury psychicznej i emocjonalnej.

Konsultuje w języku polskim i angielskim.

Bezpośredni tel. kontaktowy: 603 235 090